Roland Mádlo

22
let,
zaměstnanec HR
člen ODS

Stručně o mě

V Roztokách kandiduji pro vytvoření a realizaci vize udržitelného rozvoje našeho města. Mou hlavní ideou je snižování zátěže občana na veřejných výdajích i vyřizování “banálních” úkonů typu stavebního řízení. Chci město, které spíše říká “ano” svobodě občanů a podnikání, než město nadšeně odpovídající “ano” na každý zákaz nebo dotaci.
Rád bych se zasadil o reinvestice do veřejných lokalit, kde bychom mohli jako město nabízet lepší zasíťování a prostory nejen novým trhovcům a dodavatelům služeb ale i těm stávajícím.
Vzhledem k současné situaci na realitním trhu je mou hlavní prioritou usnadnit výstavbu v Roztokách. Místo házení klacků dětem našich sousedů, či sousedům novým, bychom měli jako město maximálně usnadnit stavební řízení jednotlivých stavebních projektů. Zdá se mi, že zatím děláme opak.

 

Nehledá v politice obohacení ale příležitost k férovému jednání s obyvateli města

Jako občané města Roztoky žijeme spokojeně, dokud nedojde na dojíždění do práce. Proto bych rád navázal kontakt s magistrátem hlavního města Prahy a Středočeským krajem o konkrétní vizi zvětšování kapacit krajské komunikace mezi Sedlcem a Roztoky, konkrétně Lidickou a Roztockou ulicí. Důležitou částí dopravy je samozřejmě i ta hromadná. V této otázce jsem pro rozšíření linky 359 z dolních Roztok na Prahu 6 dle kapacitou dostupných lokalit.

Věřím jednoduché tezi, že za dobrých časů se má spořit. V městském rozpočtu vybíráme i utrácíme zbytečně moc. Mnoho úředních úkonů se dá automatizovat, a naopak spoustu pracovních pozic jde skrz aktivní práci v zjednodušování chodu města vytvořit.

Napište mi